Prosíme o udělení souhlasu s ukládáním souborů cookies a použitím analytických reklamních nástrojů.
Povolit Odmítnout

Kontejnery Ostrava

Firma Kontejnery Ostrava, s.r.o. se od roku 2006 zabývá pronájmem obytných, materiálových, sanitárních a skladových kontejnerů.

Využití kontejnerů především pro svou modularitu, standartní rozměry, výbornou skladnost a snadnou přepravu se neustále rozšiřuje do různých oblastí našeho každodenního života. Svým účelovým zpracováním Vám kontejnery splní většinu Vašich požadavků a pomohou vyřešit problematiku realizací vašich projektů.

Kontejnery obytné slouží nejčastěji jako mobilní kanceláře, šatny, ubytovny, svačinárny, zahradní domky, chatky, učebny, zázemí účinkujících, mobilní prodejny, kuchyně, vrátnice. Jejich propojováním mohou vznikat stavby – mateřské školy, rodinné domy, sídla firem, stacionáře, výstavní expozice.

Skladové kontejnery jsou určeny na uskladnění materiálu, nářadí, strojů a zařízení na stavbách. Lze v nich garážovat osobní vozy, motocykly, uskladnit zboží, nábytek, vybavení při rekonstrukcích.

Sanitární kontejnery byly navrženy jako mobilní sprchy, umývárny a WC.

Uživatelský standard vnitřního vybavení u obytných kontejnerů zahrnuje, plastové okno s roletou, stěny z bílého lamina, přímotop a el. rozvod jištěný proudovým chráničem. Zátěžové PVC. Dobře udržovaný kontejner je příjemným zázemím v terénu. Navíc může být vybaven i dalším mobiliářem dle vašeho přání: stoly, židlemi, šatními skříňkami, ledničkou, nábytkem, nástěnkou a v letních měsících třeba i klimatizací.

Depo kontejnerů je logisticky výhodně umístěné v Ostravě Svinově, v těsné blízkosti komunikace Rudná a dálnice na Brno i Bohumín což nabízí výbornou dostupnost a obslužnost MSK.

Pronájem kontejnerů je určen především stavebním firmám jako mobilní zázemí pro realizaci zakázek v Ostravě a okolí. Zajistíme Vám naložení přepravu i složení kontejneru na Vámi požadované lokality.

Služby jsou určeny především stavebním firmám jako mobilní zázemí pro realizaci zakázek v Ostravě a okolí. Zajistíme Vám naložení přepravu i složení kontejneru na Vámi požadované lokality.

KONTEJNERY OSTRAVA, S.R.O.
IČ 27771164, DIČ CZ2777164
Pavlovova 2701/50
Ostrava Zábřeh, 70030
Banka ČSOB 262217779/0300
Telefon: +420 733 609 813

nastavení cookies
- podmínky pro používání webu
- ochrana osobních údajů © web 2006 - 2022